POZNAJ NAS

 

Piotr Woś

Radca Prawny/Mediator Sądowy

Założyciel i właściciel Kancelarii Prawnej ACTIO Radcowie Prawni i Adwokaci, którą prowadzi od 2009 roku.

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego, a w szczególności sprawy rozwodowe, alimentacyjne i sprawy dotyczące ustalenia kontaktów, to główne tematy jakimi zajmuje się w Kancelarii.

Jest również odpowiedzialny za sprawy z zakresu zniesienia współwłasności, zarówno tej małżeńskiej, jak i pochodzącej ze spadku.

Posiada także bogate doświadczenie w sprawach z zakresu zasiedzenia –  nieruchomości oraz służebności drogi koniecznej, oraz w sprawach dotyczących zachowku.

Aplikację radcowską odbył przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie, po czym złożył z wynikiem pozytywnym egzamin zawodowy i został wpisany na listę Radców Prawnych  pod numerem KR-2856.

Jest również Mediatorem Sądowym. Uzyskał Certyfikat ukończenia szkolenia w zakresie mediacji prowadzonego zgodnie ze standardami uchwalonymi przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.

Został wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie. Jest również mediatorem sądowym wpisanym na listę stałych mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie.

Prywatnie mąż i ojciec. Wielbiciel wakeboardingu, kitesurfingu oraz snowboardingu. Wciąż aktywnie uprawiający boks.

Jagoda Michno

Radca Prawny

W Kancelarii zajmuje się głównie sprawami z zakresu szeroko rozumianego prawa rodzinnego, prawa cywilnego oraz prawa spadkowego.

W roku 2011r. obroniła z wynikiem bardzo dobrym pracę magisterską w Katedrze Kryminalistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, uzyskując tytuł magistra prawa.

Po odbyciu 3 letniej aplikacji radcowskiej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie i złożeniu z wynikiem pozytywnym egzaminu radcowskiego została wpisana na listę radców prawnych. W trakcie aplikacji zdobywała praktykę pracując w kancelarii radcowskiej, co pozwoliło jej na zdobycie bogatego doświadczenia w zakresie prowadzenia postępowań sądowych, sporządzania pism procesowych oraz reprezentacji przed sądami i urzędami administracji państwowej.

Swój wolny czas dzieli pomiędzy kino, sport oraz literaturę kryminalną.